Oferta stron internetowych i sklepów e-commerce.

Niezależnie od tego czy prowadzisz jednoosobową działalność gospodarczą, małą, średnią czy dużą firmę. Nasze rozwiązania są dostosowane do twoich potrzeb. Oferujemy świetną jakość usług w bezkonkurencyjnej cenie.  Wygląd i prezentacja ma znaczenie. Korzystając z naszych usług masz pewność, że produkt końcowy będzie spełniał oczekiwania twoje i twoich klientów. Sukces twojej firmy jest naszym sukcesem, dlatego buduj swój sukces razem z nami w oparciu o doradztwo i partnerstwo. Razem stawimy czoła twojej konkurencji. Z nami możesz więcej! 

Dlaczego ty też potrzebujesz strony internetowej ?

Własna strona otwiera przed tobą szereg możliwości dla  własnych usług i pozyskiwania nowych klientów. Strona www poprawia twój wizerunek w oczach klientów i kreuje Twój wizerunek. Twój profesjonalizm zwiększa zaufanie klientów i jest istotnym czynnikiem przy podejmowaniu decyzji przez potencjalnych klientów. Uzbrojona w reklamę w wyszukiwarce Google może znacznie zwiększyć ilość obsługiwanych klientów. Dołącz do najlepszych i rozkręć swój biznes już dziś.

Eleganckie sklepy internetowe już od 6100 zł (brutto) *wystawiamy FV (4959 zł netto)

Przenieś się ze sklepu stacjonarnego do sklepu online.
Pozwól swoim klientom kupować online.

Wysyłaj i zarabiaj.

Masz pytanie? Zadzwoń teraz tel. 530 772 177

* wycena indywidualna

Oferta

  • sklep z systemem zarządzania treścią (CMS) w PrestaShop/WooCommerce
  • sklep z dopasowanego tematycznie templetu
  • rozszeżona optymalizacja pod wyszukiwarki (SEO)
  • zgłoszenie strony do indeksu google
  • wprowadzenie treści do 6 podstron/sekcji
  • wprowadzenie bazy produktów (do 50 sztuk/wariacji)

Masz pytania? Zadzwoń teraz tel. 530 772 177

Reklama w Google twojej strony

Twoja strona otwiera przed tobą wiele potężnych możliwości. Nie tylko będzie ona mogła pozycjonować się organicznie na frazy, na które zoptymalizujesz swoją stronę, ale również pozwoli ci korzystać z dobrodziejstwa reklamy w Google i dostęp do grupy odbiorców, którzy właśnie w tej chwili poszukują twoich usług. Reklama w wyszukiwarce to wilka moc, która może sprawić, że to właśnie twoja firma zbierze największe żniwa, a konkurencja będzie musiała obejść się smakiem.