Dlaczego warto zainwestować w logo?

Logo to najszybszy sposób na zakomunikowanie potencjalnemu klientowi przedmiotu działalności twojego przedsiębiorstwa. To po jakości jego wykonania klienci będą początkowo budować wyobrażenie o  profesjonaliźmie twojej firmy oraz o jakości świadczonych przez ciebie usług. Być może wyobrażenie to będzie czynnikiem decydującym kiedy klient będzie miał do wyboru dwie lub trzy firmy o zbliżonej ofercie. Często jesteśmy skłonni zapłacić nieco więcej, jeśli dana firma wyda nam się bardziej profesjonalna (najtańsza oferta nie zawsze wygrywa – klient oprócz ceny szuka również jakości).

Zmiana logo na późniejszym etapie rozwoju firmy jest zazwyczaj bardzo kosztowna i kłopotliwa ponieważ wiąże się również ze zmianą banerów, edycją strony www, zmianą szyldów, reklam na pojazdach itd., nie wspominając już o przyzwyczajeniu dotychczasowych klientów. Sytuacji tej można jednak uniknąć, dlatego warto zainwestować w przyzwoity projekt już na samym początku.

Dlaczego logo z S. S. COMPLEX ?

Nasze projekty są unikalne, a każdy nasz klient może być pewien, że jego logo nie zostanie ponownie odsprzedane do żadnego innego podmiotu. Gwarantuje to fakt przekazania praw autorskich do zakupionego u nas projektu logo.

Nasze projekty nie są i nigdy nie będą projektami współdzielonymi, ani też projektami przeznaczonymi do wielokrotnej odsprzedaży.

Z chwilą zakupu logo, wszelkie prawa autorskie są przenoszone na klienta. Daje to przede wszystkim uzasadnione poczucie bezpieczeństwa oraz pewność, że w przypadku kiedy grafika z logo zostanie bezprawnie użyta lub gdy inny podmiot korzysta z grafiki łudząco podobnej do naszej, posiadamy otwartą drogę do egzekwowania swoich praw na drodze postępowania sądowego.

Wszyscy nasi klienci otrzymują fakturę VAT.