Ile kosztuje strona internetowa?

 

Koszt strony internetowej wcale nie musi być wysoki. Wszystko zależy od potrzeb biznesowych klienta.
Nasza firma oferuje kompleksowe usługi projektowania stron internetowych, grafiki, logotypów, druku i reklamy w internecie w przystępnych cenach.
Mamy więc wszystko to czego potrzebujesz aby wyróżnić się w sieci i dać się odnaleźć potencjalnym klientom.
Nasze pakiety za strony CMS z szablonów z grupy BASIC to jedyne 1140 zł (netto).
Dla większych stron i bardziej wymagających klientów oferujemy strony www w systemie CMS z templetami premium w cenie 1600 zł (netto).

Dla wygody naszych klientów oferujemy również pomoc przy hostowaniu strony internetowej i wykupie domen.
Koszt hostowania strony to jedyne 110zł (netto) co sprawia, że jesteśmy dużo tańsi od naszej konkurencji w home czy nazwa.pl (nawet 3x taniej). Koszt hostowania domeny .pl to standardowo 100zł (netto).

Biorąc pod uwagę powyższe, przyzwoita i profesjonalna strona wraz z domeną i jej utrzymanie na serwerze to koszt 1240 zł (netto) w cenie dostaniesz również e-mail firmowy (biuro@twojadomena.pl), który podkreśli profesjonalizm twojej firmy.

Jedyne czego wymagamy od naszych klientów to przygotowanie tekstu i materiałów multimedialnych na stronę. Jeśli nie masz na to czasu to i te czynności możemy wykonać za ciebie. Koszt takiej usługi jest ustalany indywidualnie w zależności od potrzeb klienta i jego wymagań.

Ten krótki artykuł zapewne nie odpowiedział na wszystkie twoje pytania, dlatego zachęcamy cię do skontaktowania się z nami przez formularz kontaktowy lub telefonicznie pod numer 530 772 177.

Więcej informacji o dostępnych pakietach znajdą Państwo na naszej stronie beautifulweb.pl/pakiety-multimedialne-dla-firm